בדרך לאושר ובריאות

 

 
המדריך אל האושר
"המדריך אל האושר" מתאים לכל מי שמוכן לפעול למען אושרו. יש בו 10 צעדים כיצד להגיע אל האושר. בספר מפורטים תרגילים רבים לכל צעד ותרגילים לפיתוח הרוחנית. כל אחד יכול להגיע אל האושר לבד, עם בן זוג או עם מאמן- פסיכולוג. בנוסף, ניתן לארגן קבוצה או סדנה כדי לעבוד על הנושא.
ישנו אושר יחסי, ארצי (אושר שבא מבחוץ מההנאה שנובעת מהחושים) ואושר אמיתי, מוחלט ועילאי, פרי התפתחות רוחנית, (חיבור עם הנשמה- הניצוץ האלוהי בתוכנו), אשר הינו העבודה של כל איש ואישה עלי אדמות.
רובנו מודעים לנשמתנו באופן חלקי בלבד. לרוב מרוכזת המודעות של האדם הממוצע בנפש, בהנעה מאוביקט אחד למשנהו והיא רחוקה מרחק רב מהנשמה, היש האמיתי הטמון באדם.
 
אנחנו מגיעים לרובד הנשמה כאשר מטהרים את האישיות, שולטים על היצרים, על הרגשות ועל המחשבות ופותחים את הלב. תכונותיה של הנשמה הן אהבה ללא תנאי, חמלה, שמחה ושלווה. לכן, דרך האהבה קל להגיע לאושר.
כיום ישנה על פני כדור הארץ אנרגיה חדשה וחזקה שמטרתה להאיץ את התפתחות האנושות. בעידן הקודם-דגים חשבו שניתן להתפתח באמצעות ייסורים. היום, הדגש הוא באושר ובשמחה. אם אנחנו מאושרים ושמחים נוכל לבטא ביתר קלות את הפוטנציאל האלוהי הטמון בנו.
 
להורדת הספר: המדריך אל האושר  (קובץ PDF)
                    המדריך אל האושר  (קובץ Doc)
לייבסיטי - בניית אתרים